Hakkımızda

Misyon

Misyonumuz, sezgisel,tam özellikli, sıkı bir şekilde entegre edilmiş, yükseltilmesi kolay ve her kullanıcı için sorunsuz çalışan bir yazılım sunmaktır.

Neler yapıyoruz ?

Web Tasarım , Web Yazılım, E-Ticaret, SEO, Sosyal Medya İçerik Yönetimi ve Planlanması

Elma Ajans; hızla gelişen teknolojiyi takip ederek firmaların ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojilerle çözümler sunan bir yazılım, tasarım ve reklam firmasıdır. Temel iş alanı web tasarım ve web yazılım olmakla birlikte kurumsal web tasarım, responsive web tasarım, mobil uyumlu web sitesi, e ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı, sosyal medya danışmanlığı, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, seo, dijital reklam gibi web hizmetleri üretmekte yetkin bir dijital ajans olan Elma Ajans, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle işini her zaman sağlam temellere dayandırarak sürdürmeyi ve sonuçlandırmayı hedef edinmiş bir oluşumdur.

EKİBİMİZ

578521d8-82ed-446f-a32a-3fc2c780358c

Esra Özek

Özgür Duman

20191014_132825

Ali Zeynel Ağca

Ali Furkan Yılmaz

Neden bizi seçmelisiniz ?

Müşterilerimize proje farketmeksizin yapamayacağımız hiçbir işin garantisini vermiyoruz. Tüm web ve reklam çalışmalarında tecrübelerimizi ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşıyor ve sağlıklı, uzun ömürlü bir proje için sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz

Projelerimizde kullandığımız altyapılar sürekli güncellenebilir yeni nesil web altyapılarından oluşmaktadır. Böylece sahip olacağınız web sitesinde mobil ve tablet uyumundan Google uyumlu kodlamasına kadar tüm işlemler tarafımızca sorunsuz olarak yapılmaktadır.

Yaptığımız tüm projelerde proje sonrası sunduğumuz destek ile en ufak sorununuzda dahi her zaman yanınızdayız. Destek paketlerimiz yazılım güncellemelerinin yanı sıra hosting sağladığımız müşterilerimiz için peryodik yedekleme de içermektedir.

Web altyapıları için arama motorlarına uyumun oldukça önemli olduğu artık bilinen bir gerçek. Bu nedenle tamamen olması gereken yapılarla web sitenizin altyapısını oluşturuyor ve arama motorları için en ideal şekilde yayına sunuyoruz.

Bizimle bir proje başlatmak ister misiniz?

Sohbete Başla
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhabalar,