Hizmetlerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Elma Ajans web tasarım olarak şuna inanıyoruz : Profesyonellik, sadece yaptığınız iş değil o işten sonra sunduğunuz hizmeti nasıl devam ettirdiğinizdir. Web tasarım firması olarak kalitemizi üst düzeyde tutarak gelişmiş altyapılar ile size her zaman yeni nesil çözümler sunuyoruz. Bu web tasarım hizmetlerini de dinamik bir ekiple üretmek bizim için ayrı bir keyif.Mobil uyumlu web tasarım çalışmalarımızla da bu memnuniyeti artık standart olarak sunuyor ve müşteri kitlenize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi ve Planlaması​

Profesyonel sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimizle sosyal medya kanallarınızın aktif ve verimli şekilde kullanımı için en iyi strateji çalışmasına imza atıyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken hususun sosyal medya trendlerinden haberdar olacak bir ekip tarafından içerik yönetiminin yapılmasıdır. Sosyal medya gündeminden habersiz yapılan her içerik ve paylaşımın etki alanı sınırlı ve kısırdır. Bu ise, sosyal medyadan elde edilecek geri dönüşüm hedeflerini olumsuz etkileyebilir. Trendlere ve gündemi takip, yaratıcılık, esneklik ve estetikle sosyal medyayı kazanın.

SEO (Search Engine Optimization) ​

Arama motoru optimizasyonu kısaca SEO, arama motolarının gözünde sizin ne kadar güvenilir olduğunuzu ve kaliteli işler yaptığınızı göstererek üst sıralarda bulunmanızı sağlayan teknik işlemlerin bir bütünüdür. Bir insan mantığı ile sitenizi ziyaret eden botlar yaptığınız SEO’nun kalitesine de önem veriyor. Nasıl bir satıcı size yalan söyleyerek prestij kaybediyorsa iyi organize edilmemiş bir SEO da başta Google olmak üzere diğer arama motorları gözünde web sitenize prestij kaybettirebilir.

E-Ticaret Site Kurulumu

Yönetici dostu panel arayüzü sayesinde ürünlerinizi hızlı ve kolayca ekleyip, ödeme ve kargo ayarlarınızı hızlıca tanımlayabilir ve internetten satışa başlayabilirsiniz. Müşteri dostu site arayüzü sayesinde bilgisayar veya telefonda siteniz kolayca ziyaret edilebilir ve müşterileriniz alışverişlerini basit ve hızlı şekilde tamamlayabilirler.

Kurumsal Web Tasarım

Satışlarınızın artması, daha kolay bulunabilir olmak, firma değerinizi yükseltmek ve müşteri portföyünüzü genişletmek için tecrübe odaklı stratejiler ile tasarlanmış mobil uyumlu ve arama motoru dostu bir internet sitesine sahip olmalısınız. Elmaweb'in sunduğu kurumsal web-siteleri limitsiz alana sahip özel sunucularda barınmaktadır. Firmanız uzantılı e-posta adresleri ile de hem kurumsal bir görünüme hem de kurumsal bir işleyişe sahip olacaksınız.

E-Ticaret Paketleri

Yeni nesil kullanıcı dostu e-ticaret yazılımları ile firmanız online pazarda yerini alsın. Elmaweb'in sunduğu eticaret siteleri mobil uyumlu ve ziyaretçilerin kolay alışveriş yapabildiği gelişmiş sistemlere sahiptir. Bütün bankaların sanalpos sistemlerine uyumlu ve 3D güvenli ödeme seçeneklerini de desteklemektedir. Sınırsız ürün ekleme kapasitesi ve kolay ürün - sipariş yönetim paneli ile hızlıca sistemi yönetebilirsiniz.

Birlikte harika şeyler yapalım.

​Bize projenden bahset…

Kimler ile çalıştık ?

Bizimle bir proje başlatmak ister misiniz?

Sohbete Başla
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhabalar,